ARTYKUŁY I PORADY
Produkt dnia
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM
60,39 zł 49,10 zł
szt.
UCHWYT NA SŁUP OR-625S
UCHWYT NA SŁUP OR-625S
62,93 zł 51,16 zł
szt.
Forch Pasta do naprawy układu wydechowego 170g
Forch Pasta do naprawy układu wydechowego 170g
18,90 zł 15,37 zł
szt.
Szlifierka do gładzi i tynku żyrafa 710W
Szlifierka do gładzi i tynku żyrafa 710W
558,90 zł 454,39 zł
szt.
ŻEL IZOLACYJNY MAGIC-POWER-GEL-500 RayTech
ŻEL IZOLACYJNY MAGIC-POWER-GEL-500 RayTech
107,37 zł 87,29 zł
szt.
Forch P307 Emulsja do czyszczenia tworzyw sztucznych 5l
Forch P307 Emulsja do czyszczenia tworzyw sztucznych 5l
365,00 zł 296,75 zł
szt.
TRANSFORMATOR WIDEO TR-1RJ-HD*P2
TRANSFORMATOR WIDEO TR-1RJ-HD*P2
19,36 zł 15,74 zł
szt.
Promocje
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
425,00 zł 405,00 zł 345,53 zł 329,27 zł
szt.
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
2 000,00 zł 1 850,00 zł 1 626,02 zł 1 504,07 zł
szt.
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
1 310,00 zł 1 216,00 zł 1 065,04 zł 988,62 zł
szt.
HOT PRODUKT !!!
SKRĘTKA UTP/K5/305M/MTC METACON
SKRĘTKA UTP/K5/305M/MTC METACON
1,13 zł 0,92 zł
szt.
UCHWYT KAMERY BR-180M
UCHWYT KAMERY BR-180M
6,98 zł 5,67 zł
szt.
Rolki termiczne 112x20x12
Rolki termiczne 112x20x12
3,50 zł 2,85 zł