IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
Producent: Finisar
Cena: 1 850,00 zł 2 000,00 zł (netto: 1 504,07 zł 1 626,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
ADAPTER WIELOMODOWY AD-LC/LC-MM-OM3 ADAPTER WIELOMODOWY AD-LC/LC-MM-OM3
Producent: INNY
Cena: 4,29 zł (netto: 3,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM-OM3 ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM-OM3
Producent: INNY
Cena: 1,77 zł (netto: 1,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ WIELOMODOWY PFT3900 DAHUA MODUŁ WIELOMODOWY PFT3900 DAHUA
Producent: DAHUA
Cena: 266,91 zł (netto: 217,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ WIELOMODOWY PFT3950 DAHUA MODUŁ WIELOMODOWY PFT3950 DAHUA
Producent: DAHUA
Cena: 286,59 zł (netto: 233,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM
Producent: INNY
Cena: 3,75 zł (netto: 3,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2SC/2SC-MM ADAPTER WIELOMODOWY AD-2SC/2SC-MM
Producent: INNY
Cena: 2,28 zł (netto: 1,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej