100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam275Nie polecam0

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
4.9
Obsługa kupującego
5

Opcje przeglądania
Producent
Promocja
Sophos XG-115 wraz z licencją FullGuard na 1 rok Sophos XG-115 wraz z licencją FullGuard na 1 rok
Producent: SOPHOS
Cena: 6 200,00 zł (netto: 5 040,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
Producent: Finisar
Cena: 2 000,00 zł (netto: 1 626,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Obudowa na dysk Natec RHINO Go USB 3.0 2.5" SATA czerwona Obudowa na dysk Natec RHINO Go USB 3.0 2.5" SATA czerwona
Producent: Natec
Cena: 31,69 zł (netto: 25,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Dysk SSD Team Group CX2 1TB SATA III 2,5" (540/490) 7mm Dysk SSD Team Group CX2 1TB SATA III 2,5" (540/490) 7mm
Producent: Team Group
Cena: 461,10 zł (netto: 374,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Dysk zewnętrzny SEAGATE BACKUP PLUS PORTABLE STHP4000401 4TB, USB 3.0, Silver Dysk zewnętrzny SEAGATE BACKUP PLUS PORTABLE STHP4000401 4TB, USB 3.0, Silver
Producent: Seagate
Cena: 591,68 zł (netto: 481,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kamera internetowa USB Nano RS RS680 HD 1080P, mikrofon, kabel 1,7m, 30fps Kamera internetowa USB Nano RS RS680 HD 1080P, mikrofon, kabel 1,7m, 30fps
Producent: NanoRS
Cena: 132,56 zł (netto: 107,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pamięć DDR4 Patriot Viper 4 Blackout 16GB (2x8GB) 3000 MHz CL15 1,35V Pamięć DDR4 Patriot Viper 4 Blackout 16GB (2x8GB) 3000 MHz CL15 1,35V
Producent: Patriot Memory
Cena: 317,06 zł (netto: 257,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Sprężone powietrze INCORE 600 ml spray Sprężone powietrze INCORE 600 ml spray
Producent: INCORE
Cena: 9,43 zł (netto: 7,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Radio mini Msonic MDH3125 z latarką Radio mini Msonic MDH3125 z latarką
Producent: Msonic
Cena: 10,06 zł (netto: 8,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
KABEL TOSLINK TOSLINK-5M 5 metrowy KABEL TOSLINK TOSLINK-5M 5 metrowy
Producent: INNY
Cena: 53,42 zł (netto: 43,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PUNKT DOSTĘPOWY 4G LTE +ROUTER TL-MR6400 300Mb/s TP-LINK PUNKT DOSTĘPOWY 4G LTE +ROUTER TL-MR6400 300Mb/s TP-LINK
Producent: TP-LINK
Cena: 485,52 zł (netto: 394,73 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PRZEWÓD DP-W/DP-W-3.0M 3 m PRZEWÓD DP-W/DP-W-3.0M 3 m
Producent: INNY
Cena: 46,58 zł (netto: 37,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl