Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

ELEKTRONIKA

Sprężone powietrze INCORE 400 ml spray Sprężone powietrze INCORE 400 ml spray
Producent: INCORE
Cena:

11,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,75 zł

szt.
zobacz więcej
TABLICA INTERAKTYWNA MW3565-T-C 65 " - 4K UHD TABLICA INTERAKTYWNA MW3565-T-C 65 " - 4K UHD
Producent: UNIVIEW
Cena:

8 758,58 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 7 120,80 zł

szt.
zobacz więcej
ZESTAW PRO AI-9 ZESTAW PRO AI-9
Producent: INNY
Cena:

6 061,12 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 4 927,74 zł

NÓŻ DO WŁÓKIEN ŚWIATŁOWODOWYCH AI-9/FOC NÓŻ DO WŁÓKIEN ŚWIATŁOWODOWYCH AI-9/FOC
Producent: INNY
Cena:

626,46 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 509,32 zł

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX
Cena:

117,24 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 95,32 zł

szt.
zobacz więcej
Sophos XG-115 wraz z licencją FullGuard na 1 rok Sophos XG-115 wraz z licencją FullGuard na 1 rok
Producent: SOPHOS
Cena:

6 200,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 5 040,65 zł

szt.
zobacz więcej
BATERIA LITOWA BAT-CR14250 3 V CR14250 GP BATERIA LITOWA BAT-CR14250 3 V CR14250 GP
Producent: GP
Cena:

31,41 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 25,54 zł

szt.
zobacz więcej
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
Producent: Finisar
Cena:

2 000,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 626,02 zł

szt.
zobacz więcej
ZASILACZ UPS AT-UPS1000RT/2-RACK 1000 VA EAST ZASILACZ UPS AT-UPS1000RT/2-RACK 1000 VA EAST
Producent: EAST
Cena:

2 317,98 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 884,54 zł

szt.
zobacz więcej
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM-OM3 ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM-OM3
Producent: INNY
Cena:

4,31 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,50 zł

szt.
zobacz więcej
BATERIA LITOWA BAT-LS26500 3.6 V SAFT BATERIA LITOWA BAT-LS26500 3.6 V SAFT
Producent: SAFT
Cena:

87,69 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 71,29 zł

szt.
zobacz więcej
LISTWA ZASILAJĄCA LE-049475 (4 GNIAZDA) 1.5 m LEGRAND LISTWA ZASILAJĄCA LE-049475 (4 GNIAZDA) 1.5 m LEGRAND
Producent: LEGRAND
Cena:

70,45 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 57,28 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl