Opcje przeglądania
Producent
Promocja
Sophos XG-115 wraz z licencją FullGuard na 1 rok Sophos XG-115 wraz z licencją FullGuard na 1 rok
Producent: SOPHOS
Cena: 6 200,00 zł (netto: 5 040,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
Producent: Finisar
Cena: 2 000,00 zł (netto: 1 626,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Obudowa na dysk Natec RHINO Go USB 3.0 2.5" SATA czerwona Obudowa na dysk Natec RHINO Go USB 3.0 2.5" SATA czerwona
Producent: Natec
Cena: 34,36 zł (netto: 27,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kamera internetowa USB Nano RS RS680 HD 1080P, mikrofon, kabel 1,7m, 30fps Kamera internetowa USB Nano RS RS680 HD 1080P, mikrofon, kabel 1,7m, 30fps
Producent: NanoRS
Cena: 131,98 zł (netto: 107,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Sprężone powietrze INCORE 600 ml spray Sprężone powietrze INCORE 600 ml spray
Producent: INCORE
Cena: 10,06 zł (netto: 8,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KABEL TOSLINK TOSLINK-5M 5 metrowy KABEL TOSLINK TOSLINK-5M 5 metrowy
Producent: INNY
Cena: 53,00 zł (netto: 43,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PUNKT DOSTĘPOWY 4G LTE +ROUTER TL-MR6400 300Mb/s TP-LINK PUNKT DOSTĘPOWY 4G LTE +ROUTER TL-MR6400 300Mb/s TP-LINK
Producent: TP-LINK
Cena: 481,70 zł (netto: 391,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pamięć DDR3 GOODRAM 8GB/1333MHz PC3-10600 CL9 Pamięć DDR3 GOODRAM 8GB/1333MHz PC3-10600 CL9
Producent: GOODRAM
Cena: 206,96 zł (netto: 168,26 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PRZEWÓD DP-W/DP-W-3.0M 3 m PRZEWÓD DP-W/DP-W-3.0M 3 m
Producent: INNY
Cena: 46,21 zł (netto: 37,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PRZEWÓD DP-W/DP-W-5.0M 5 m PRZEWÓD DP-W/DP-W-5.0M 5 m
Producent: INNY
Cena: 54,37 zł (netto: 44,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ROZGAŁĘŹNIK HDMI-SP-1/4-2.0 ROZGAŁĘŹNIK HDMI-SP-1/4-2.0
Producent: INNY
Cena: 202,07 zł (netto: 164,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KOŁO Z HAMULCEM A19-K*P2 DO SZAFY RACK KOŁO Z HAMULCEM A19-K*P2 DO SZAFY RACK
Producent: INNY
Cena: 50,63 zł (netto: 41,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl