Opcje przeglądania
Producent
Promocja
Sprężone powietrze INCORE 400 ml spray Sprężone powietrze INCORE 400 ml spray
Producent: INCORE
Cena: 10,99 zł (netto: 8,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ZESTAW PRO AI-9 ZESTAW PRO AI-9
Producent: INNY
Cena: 6 061,12 zł (netto: 4 927,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
NÓŻ DO WŁÓKIEN ŚWIATŁOWODOWYCH AI-9/FOC NÓŻ DO WŁÓKIEN ŚWIATŁOWODOWYCH AI-9/FOC
Producent: INNY
Cena: 632,68 zł (netto: 514,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Sophos XG-115 wraz z licencją FullGuard na 1 rok Sophos XG-115 wraz z licencją FullGuard na 1 rok
Producent: SOPHOS
Cena: 6 200,00 zł (netto: 5 040,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
BATERIA LITOWA BAT-CR14250 3 V CR14250 GP BATERIA LITOWA BAT-CR14250 3 V CR14250 GP
Producent: GP
Cena: 27,49 zł (netto: 22,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
Producent: Finisar
Cena: 2 000,00 zł (netto: 1 626,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM-OM3 ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM-OM3
Producent: INNY
Cena: 6,82 zł (netto: 5,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
INTELIGENTNE GNIAZDO ELEKTRYCZNE ATLO-P1U2-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart INTELIGENTNE GNIAZDO ELEKTRYCZNE ATLO-P1U2-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
Producent: ATLO
Cena: 72,94 zł (netto: 59,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PUNKT DOSTĘPOWY 4G LTE +ROUTER ATE-G1CH 150Mb/s PUNKT DOSTĘPOWY 4G LTE +ROUTER ATE-G1CH 150Mb/s
Producent: AUTONE
Cena: 387,35 zł (netto: 314,92 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ROUTER VPN TL-ER605 TP-Link ROUTER VPN TL-ER605 TP-Link
Producent: TP-LINK
Cena: 371,24 zł (netto: 301,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ZASILACZ UPS AT-UPS2000/2-LCD 2000 VA EAST ZASILACZ UPS AT-UPS2000/2-LCD 2000 VA EAST
Producent: EAST
Cena: 2 923,19 zł (netto: 2 376,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC-APC/2LC-2 2 m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC-APC/2LC-2 2 m
Producent: INNY
Cena: 26,40 zł (netto: 21,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl