Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

ELEKTRONIKA

Sprężone powietrze INCORE 400 ml spray Sprężone powietrze INCORE 400 ml spray
Producent: INCORE
Cena:

11,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,75 zł

szt.
zobacz więcej
TABLICA INTERAKTYWNA MW3565-T-C 65 " - 4K UHD TABLICA INTERAKTYWNA MW3565-T-C 65 " - 4K UHD
Producent: UNIVIEW
Cena:

7 806,56 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6 346,80 zł

UCHWYT PROJEKTORA PD-670 UCHWYT PROJEKTORA PD-670
Cena:

76,93 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 62,54 zł

szt.
zobacz więcej
ZESTAW PRO AI-9 ZESTAW PRO AI-9
Producent: INNY
Cena:

6 061,12 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 4 927,74 zł

NÓŻ DO WŁÓKIEN ŚWIATŁOWODOWYCH AI-9/FOC NÓŻ DO WŁÓKIEN ŚWIATŁOWODOWYCH AI-9/FOC
Producent: INNY
Cena:

626,46 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 509,32 zł

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX
Cena:

104,75 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 85,16 zł

szt.
zobacz więcej
Sophos XG-115 wraz z licencją FullGuard na 1 rok Sophos XG-115 wraz z licencją FullGuard na 1 rok
Producent: SOPHOS
Cena:

6 200,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 5 040,65 zł

szt.
zobacz więcej
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
Producent: Finisar
Cena:

2 000,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 626,02 zł

szt.
zobacz więcej
ZASILACZ UPS AT-UPS1000RT/2-RACK 1000 VA EAST ZASILACZ UPS AT-UPS1000RT/2-RACK 1000 VA EAST
Producent: EAST
Cena:

2 071,06 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 683,79 zł

szt.
zobacz więcej
BATERIA LITOWA BAT-LS26500 3.6 V SAFT BATERIA LITOWA BAT-LS26500 3.6 V SAFT
Producent: SAFT
Cena:

78,35 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 63,70 zł

szt.
zobacz więcej
LISTWA ZASILAJĄCA LE-049475 (4 GNIAZDA) 1.5 m LEGRAND LISTWA ZASILAJĄCA LE-049475 (4 GNIAZDA) 1.5 m LEGRAND
Producent: LEGRAND
Cena:

62,95 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 51,18 zł

szt.
zobacz więcej
Switch SFP RG-NBS5200-24SFP/8GT4XS 24-PORTOWY REYEE Switch SFP RG-NBS5200-24SFP/8GT4XS 24-PORTOWY REYEE
Producent: RUIJIE
Cena:

3 554,03 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2 889,46 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl