Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 104,75 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
104.75
Cena netto: 85,16 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Konwerter OM1-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy.

Urządzenie wyposażone w złącze SC zapewniające niezawodność połączeń. Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II i III oknie transmisyjnym 1310/1550 nm.

 

SPECYFIKACJA:

Rodzaj złącza optycznego: SC / PC
Liczba włókien: 1 szt.
Zasięg transmisji: 25 km - Światłowód jednomodowy
Obsługiwane standardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Port LAN: (RJ-45. UTP/STP)
Szybkość transmisji: 10/100 Mb/s
Długość fali optycznej: 1550 / 1310 nm
Wybrane cechy:
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez pojedyncze włókno światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia
  • Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
Zasilanie: 5 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie)
Temperatura pracy: -10 °C ... 50 °C
Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: 5 % ... 95 %
Waga: 0.18 kg
Wymiary: 95  x 72  x 27 mm
Gwarancja: 2 lata

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl