SIECI I BEZPIECZENSTWO

Sophos XG-115 wraz z licencją FullGuard na 1 rok Sophos XG-115 wraz z licencją FullGuard na 1 rok
Producent: SOPHOS
Cena: 6 200,00 zł (netto: 5 040,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
Producent: Finisar
Cena: 2 000,00 zł (netto: 1 626,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KABEL TOSLINK TOSLINK-5M 5 metrowy KABEL TOSLINK TOSLINK-5M 5 metrowy
Producent: INNY
Cena: 52,58 zł (netto: 42,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PUNKT DOSTĘPOWY 4G LTE +ROUTER TL-MR6400 300Mb/s TP-LINK PUNKT DOSTĘPOWY 4G LTE +ROUTER TL-MR6400 300Mb/s TP-LINK
Producent: TP-LINK
Cena: 481,83 zł (netto: 391,73 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PUNKT DOSTĘPOWY NS-5ACL(5-PAK) UBIQUITI ZESTAW 5 SZT. PUNKT DOSTĘPOWY NS-5ACL(5-PAK) UBIQUITI ZESTAW 5 SZT.
Producent: UBIQUITI
Cena: 1 431,52 zł (netto: 1 163,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KOŁO Z HAMULCEM A19-K*P2 DO SZAFY RACK KOŁO Z HAMULCEM A19-K*P2 DO SZAFY RACK
Producent: INNY
Cena: 56,58 zł (netto: 46,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PÓŁKA P19-2U/459*P2 DO SZAFY RACK 459 mm PÓŁKA P19-2U/459*P2 DO SZAFY RACK 459 mm
Producent: INNY
Cena: 181,26 zł (netto: 147,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PUNKT DOSTĘPOWY TL-CPE605 TP-LINK PUNKT DOSTĘPOWY TL-CPE605 TP-LINK
Producent: TP-LINK
Cena: 267,24 zł (netto: 217,27 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SZAFA RACK WISZĄCA R19-2U/350/W SZAFA RACK WISZĄCA R19-2U/350/W
Producent: INNY
Cena: 321,89 zł (netto: 261,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2LC-1 1 m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2LC-1 1 m
Producent: INNY
Cena: 20,22 zł (netto: 16,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PÓŁKA P19-2U/356*P2 DO SZAFY RACK 356 mm PÓŁKA P19-2U/356*P2 DO SZAFY RACK 356 mm
Producent: INNY
Cena: 189,31 zł (netto: 153,91 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PÓŁKA REGULOWANA P19R/450/B PÓŁKA REGULOWANA P19R/450/B
Producent: INNY
Cena: 74,34 zł (netto: 60,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl