SIECI I BEZPIECZENSTWO

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OMG2-MM MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OMG2-MM
Producent: INNY
Cena: 85,16 zł (netto: 69,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM
Producent: INNY
Cena: 85,16 zł (netto: 69,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM-OM3 ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM-OM3
Producent: INNY
Cena: 1,12 zł (netto: 0,91 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ANTENA DOOKÓLNA AMO-2G10 2.35 GHz ... 2.55 GHz 10 dBi UBIQUITI ANTENA DOOKÓLNA AMO-2G10 2.35 GHz ... 2.55 GHz 10 dBi UBIQUITI
Producent: UBIQUITI
Cena: 1 043,98 zł (netto: 848,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej