Światłowody

ZESTAW PRO AI-9 ZESTAW PRO AI-9
Producent: INNY
Cena:

6 061,12 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 4 927,74 zł

NÓŻ DO WŁÓKIEN ŚWIATŁOWODOWYCH AI-9/FOC NÓŻ DO WŁÓKIEN ŚWIATŁOWODOWYCH AI-9/FOC
Producent: INNY
Cena:

626,46 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 509,32 zł

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX
Cena:

104,67 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 85,10 zł

szt.
zobacz więcej
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
Producent: Finisar
Cena:

2 000,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 626,02 zł

szt.
zobacz więcej
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM-OM3 ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM-OM3
Producent: INNY
Cena:

4,85 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,94 zł

szt.
zobacz więcej
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM 1 m PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM 1 m
Cena:

21,93 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 17,83 zł

szt.
zobacz więcej
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2FC/2LC 1 m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2FC/2LC 1 m
Cena:

22,74 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 18,49 zł

szt.
zobacz więcej
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC-APC/2LC-2 2 m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC-APC/2LC-2 2 m
Producent: INNY
Cena:

23,49 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 19,10 zł

szt.
zobacz więcej
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2SC/2ST-MM 1 m PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2SC/2ST-MM 1 m
Producent: INNY
Cena:

22,74 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 18,49 zł

szt.
zobacz więcej
ADAPTER ZASILANIA AI-9/ADPS DO SPAWARKI ŚWIATŁOWODÓW AI-9 ADAPTER ZASILANIA AI-9/ADPS DO SPAWARKI ŚWIATŁOWODÓW AI-9
Producent: INNY
Cena:

100,25 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 81,50 zł

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2FC/2SC 1 m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2FC/2SC 1 m
Cena:

22,74 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 18,49 zł

szt.
zobacz więcej
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2ST/2ST-MM 1 m PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2ST/2ST-MM 1 m
Cena:

23,35 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 18,98 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl