100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam275Nie polecam0

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
4.9
Obsługa kupującego
5

IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
Producent: Finisar
Cena: 2 000,00 zł (netto: 1 626,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KABEL TOSLINK TOSLINK-5M 5 metrowy KABEL TOSLINK TOSLINK-5M 5 metrowy
Producent: INNY
Cena: 53,42 zł (netto: 43,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2LC-1 1 m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2LC-1 1 m
Producent: INNY
Cena: 20,87 zł (netto: 16,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OMG2-MM MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OMG2-MM
Producent: INNY
Cena: 91,84 zł (netto: 74,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KABEL TOSLINK TOSLINK-0.5M 0.5 m KABEL TOSLINK TOSLINK-0.5M 0.5 m
Producent: INNY
Cena: 23,33 zł (netto: 18,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KABEL TOSLINK TOSLINK-1M 1 m KABEL TOSLINK TOSLINK-1M 1 m
Producent: INNY
Cena: 28,16 zł (netto: 22,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM
Producent: INNY
Cena: 65,68 zł (netto: 53,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MEDIA KONWERTER XFIBER-2-60 SFP ATTE MEDIA KONWERTER XFIBER-2-60 SFP ATTE
Producent: ATTE
Cena: 276,40 zł (netto: 224,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
OSŁONA SPAWU TERMOKURCZLIWA PPRC-45/N OSŁONA SPAWU TERMOKURCZLIWA PPRC-45/N
Producent: INNY
Cena: 0,08 zł (netto: 0,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-0.5 0.5 m OPTON PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-0.5 0.5 m OPTON
Producent: OPTON
Cena: 12,18 zł (netto: 9,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TŁUMIK TO-SC/10DB TŁUMIK TO-SC/10DB
Producent: INNY
Cena: 47,74 zł (netto: 38,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TŁUMIK TO-SC/5DB TŁUMIK TO-SC/5DB
Producent: INNY
Cena: 47,74 zł (netto: 38,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl