Patchcordy światłowodowe

PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2SC/2ST-MM 1 m PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2SC/2ST-MM 1 m
Producent: INNY
Cena:

22,68 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 18,44 zł

szt.
zobacz więcej
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2LC-1 1 m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2LC-1 1 m
Producent: INNY
Cena:

13,60 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 11,06 zł

szt.
zobacz więcej
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-0.5 0.5 m OPTON PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-0.5 0.5 m OPTON
Producent: OPTON
Cena:

7,02 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 5,71 zł

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-LC/LC-0.5 0.5 m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-LC/LC-0.5 0.5 m
Cena:

10,84 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 8,81 zł

szt.
zobacz więcej
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/LC 1 m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/LC 1 m
Producent: INNY
Cena:

7,94 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6,46 zł

szt.
zobacz więcej
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC 1 m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC 1 m
Producent: INNY
Cena:

7,82 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6,36 zł

szt.
zobacz więcej
PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC/APC PIG-SC-APC-2 PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC/APC PIG-SC-APC-2
Producent: INNY
Cena:

5,77 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 4,69 zł

szt.
zobacz więcej
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2FC/2FC 1m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2FC/2FC 1m
Producent: INNY
Cena:

25,88 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 21,04 zł

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-2 2m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-2 2m
Producent: INNY
Cena:

23,29 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 18,93 zł

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-50 50m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-50 50m
Producent: INNY
Cena:

54,35 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 44,19 zł

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-20 20m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-20 20m
Producent: INNY
Cena:

18,16 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 14,76 zł

szt.
zobacz więcej
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2m PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2m
Producent: INNY
Cena:

24,51 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 19,93 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl