Produkt dnia
Promocje
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
2 000,00 zł 1 850,00 zł 1 626,02 zł 1 504,07 zł
szt.
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
1 310,00 zł 1 216,00 zł 1 065,04 zł 988,62 zł
szt.
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
425,00 zł 405,00 zł 345,53 zł 329,27 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O NAS

Firma ALTCOM Bartosz Polak od wielu lat działa na polskim rynku usług ( informatycznych, telewizji przemysłowej CCTV, zabezpieczeń biur i pomieszczeń ). Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze, przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Oferujemy dostawy profesjonalnych rozwiązań informatycznych, CCTV, kontroli dostępu dla małego i średniego biznesu oraz dla Klientów prywatnych. Głównym i docelowym obszarem naszego działania jest Warszawa, Wrocław, Łódź i okolice. Nasz zespół tworzą młodzi, energiczni ludzie, posiadający wysokie umiejętności techniczne nabyte zarówno na najlepszych polskich uczelniach jak i w praktyce. Zaangażowanie naszego zespołu gwarantuje skuteczność, profesjonalizm oraz idealne dopasowanie do potrzeb klienta. Współpracuje z nami wielu specjalistów z różnych dziedzin informatyki, elektroniki podnoszących swoje kwalifikację na szkoleniach i seminariach. Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i mamy nadzieję, że staniemy się dla Państwa odpowiednim partnerem do współpracy.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, oraz pod adresem email sklep@altcom.waw.pl lub telefonicznie pod numerem 29 643 20 87.

 

Serdecznie zapraszamy!