Media konwerter Edimax 1000Base-TX>1000SX/LX SFP Media konwerter Edimax 1000Base-TX>1000SX/LX SFP
Cena: 362,82 zł (netto: 294,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 20KM Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 20KM
Cena: 694,10 zł (netto: 564,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 30KM Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 30KM
Cena: 815,03 zł (netto: 662,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 50KM Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 50KM
Cena: 993,81 zł (netto: 807,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 60KM Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 60KM
Cena: 1 104,26 zł (netto: 897,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 80KM Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 80KM
Cena: 1 209,42 zł (netto: 983,27 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Media konwerter WDM Edimax 10/100/1000 > 1000 Single 20KM -A Media konwerter WDM Edimax 10/100/1000 > 1000 Single 20KM -A
Cena: 1 130,54 zł (netto: 919,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Media konwerter WDM Edimax 10/100/1000 > 1000 Single 20KM -B Media konwerter WDM Edimax 10/100/1000 > 1000 Single 20KM -B
Cena: 1 419,76 zł (netto: 1 154,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Media konwerter WDM Edimax 10/100/1000 > 1000 Single 40KM -A Media konwerter WDM Edimax 10/100/1000 > 1000 Single 40KM -A
Cena: 1 577,49 zł (netto: 1 282,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Media konwerter WDM Edimax 10/100/1000 > 1000 Single 40KM -B Media konwerter WDM Edimax 10/100/1000 > 1000 Single 40KM -B
Cena: 2 024,45 zł (netto: 1 645,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Moduł miniGBIC Edimax 1000Base-ZX SFP Single 1550nm 70km LC Moduł miniGBIC Edimax 1000Base-ZX SFP Single 1550nm 70km LC
Cena: 905,60 zł (netto: 736,26 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Sklep internetowy od home.pl