PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC 1 m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC 1 m
Cena: 23,25 zł (netto: 18,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x SC/UPC | SM | G657A2 | 2m Pigtail światłowodowy Qoltec 12x SC/UPC | SM | G657A2 | 2m
Producent: Qoltec
Cena: 52,74 zł (netto: 42,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord Patchcord
Producent: LOGILINK
Cena: 20,92 zł (netto: 17,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2FC/2FC 1m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2FC/2FC 1m
Cena: 46,50 zł (netto: 37,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-10 10m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-10 10m
Cena: 28,79 zł (netto: 23,41 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-2 2m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-2 2m
Cena: 47,60 zł (netto: 38,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-20 20m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-20 20m
Cena: 38,36 zł (netto: 31,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-50 50m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-50 50m
Cena: 67,90 zł (netto: 55,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-50 50m PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-50 50m
Cena: 42,08 zł (netto: 34,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord światłowodowy DIGITUS LC/LC duplex MM 50/125 OM3 1m Patchcord światłowodowy DIGITUS LC/LC duplex MM 50/125 OM3 1m
Cena: 22,94 zł (netto: 18,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Patchcord światłowodowy DIGITUS LC/SC duplex MM 50/125 OM2 1m Patchcord światłowodowy DIGITUS LC/SC duplex MM 50/125 OM2 1m
Cena: 22,48 zł (netto: 18,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Patchcord światłowodowy DIGITUS LC/SC duplex MM 50/125 OM2 2m Patchcord światłowodowy DIGITUS LC/SC duplex MM 50/125 OM2 2m
Cena: 24,37 zł (netto: 19,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Sklep internetowy od home.pl