Produkt dnia
Forch S426 Pasta aluminiowa 250g
Forch S426 Pasta aluminiowa 250g
90,45 zł 73,54 zł
szt.
ZAMEK SZYFROWY ZS42 VIDOS
ZAMEK SZYFROWY ZS42 VIDOS
184,64 zł 150,11 zł
szt.
Forch P307 Emulsja do czyszczenia tworzyw sztucznych 5l
Forch P307 Emulsja do czyszczenia tworzyw sztucznych 5l
365,00 zł 296,75 zł
szt.
Futro polerskie do polerki dwukierunkowej 180mm
Futro polerskie do polerki dwukierunkowej 180mm
24,84 zł 20,20 zł
szt.
Forch Emalia do plomb - czerwona 100 ml
Forch Emalia do plomb - czerwona 100 ml
69,50 zł 56,50 zł
szt.
Frezarka szlifierka do betonu 1500W z głowicą 140mm
Frezarka szlifierka do betonu 1500W z głowicą 140mm
558,90 zł 454,39 zł
szt.
Forch R528 Auto szampon woskujący 500ml
Forch R528 Auto szampon woskujący 500ml
38,20 zł 31,06 zł
szt.
Wiertarka udarowa 1050W
Wiertarka udarowa 1050W
120,47 zł 97,94 zł
szt.
Promocje
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
2 000,00 zł 1 850,00 zł 1 626,02 zł 1 504,07 zł
szt.
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
425,00 zł 405,00 zł 345,53 zł 329,27 zł
szt.
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
1 310,00 zł 1 216,00 zł 1 065,04 zł 988,62 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Raty/Leasing

FINANSOWANIE DLA KLIENTÓW - RATY

finansowanie - raty przez internet

FINANSOWANIE DLA KLIENTÓW - LEASING

finansowanie - leasing przez internet