Produkt dnia
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM

68,15 zł

55,41 zł

szt.
SWITCH POE DS-3E0526P-E 24-PORTOWY SFP Hikvision
SWITCH POE DS-3E0526P-E 24-PORTOWY SFP Hikvision

2 047,82 zł

1 664,89 zł

szt.
DASZEK OCHRONNY DO CZUJEK RUCHU HOOD-C-GY SATEL
DASZEK OCHRONNY DO CZUJEK RUCHU HOOD-C-GY SATEL

36,14 zł

29,38 zł

szt.
GENERATOR PRĄDÓW SELEKTYWNYCH SELECTRONIK-4
GENERATOR PRĄDÓW SELEKTYWNYCH SELECTRONIK-4

2 032,20 zł

1 652,20 zł

szt.
Usługa serwisowa
Usługa serwisowa

300,00 zł

243,90 zł

szt.
KAMERA IP APTI-AI401CA3-36W - 4 Mpx 3.6 mm
KAMERA IP APTI-AI401CA3-36W - 4 Mpx 3.6 mm

219,60 zł

178,54 zł

szt.
KAMERA IP IPC-HFW1530S-0280B-S6-BLACK 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
KAMERA IP IPC-HFW1530S-0280B-S6-BLACK 5 Mpx 2.8 mm DAHUA

495,87 zł

403,15 zł

szt.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Adapter Bluetooth Esperanza EA160 USB 2,0 czarny

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 10,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
10.99
Cena netto: 8,93 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Adapter Bluetooth Esperanza EA160 USB 2,0 czarny

Dane techniczne

Nazwa typu Urządzenia bezprzewodowe bluetooth
Informacje dodatkowe Czułość odbiornika: -92 dBm, Częstotliwość pracy: 2,402-2,480 GHz, Specyfikacja Bluetooth: v5.0, Transfer: 50Mbps, Typ złącza: USB 2.0, Wymiary: 18x22x7mm
Baza SCIP Nie
Okres rękojmi w miesiącach 24
Miejsce serwisowania Serwis zewnętrzny
Zasięg wewnątrz 20 m
Opakowanie Blister
Wspierane systemy operacyjne Windows 7 i nowsze
Moc wyjściowa 6.00 dBm

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl