Produkt dnia
KOŁEK ROZPOROWY JPK-12X200/M5 EBOLT
KOŁEK ROZPOROWY JPK-12X200/M5 EBOLT
8,79 zł 7,15 zł
szt.
ŚRUBA RZYMSKA VANT-10/PL
ŚRUBA RZYMSKA VANT-10/PL
11,79 zł 9,59 zł
szt.
KABEL HDMI-3.0 3m
KABEL HDMI-3.0 3m
12,96 zł 10,54 zł
szt.
MOBILNA KAMERA AHD ATE-CAM-AHD539HD - 1080p 2.8 mm AUTONE
MOBILNA KAMERA AHD ATE-CAM-AHD539HD - 1080p 2.8 mm AUTONE
153,86 zł 125,09 zł
szt.
UNIWERSALNY MIERNIK TSC-1270 DVB-T/T2 DVB-S/S2 DVB-C/C2
UNIWERSALNY MIERNIK TSC-1270 DVB-T/T2 DVB-S/S2 DVB-C/C2
746,37 zł 606,80 zł
szt.
KAMERA IP BCS-TIP3501IR-E-V 5 Mpx 2.8 mm
KAMERA IP BCS-TIP3501IR-E-V 5 Mpx 2.8 mm
1 014,75 zł 825,00 zł
szt.
KAMERA IP BCS-TIP5201IR-AI - 1080p 3.6 mm
KAMERA IP BCS-TIP5201IR-AI - 1080p 3.6 mm
1 170,96 zł 952,00 zł
szt.
Czajnik elektryczny z regulacją temperatury
Czajnik elektryczny z regulacją temperatury
105,80 zł 86,02 zł
KAMERA IP IPC-HFW1431S-0280B-S4-BLACK 4 Mpx 2.8 mm
KAMERA IP IPC-HFW1431S-0280B-S4-BLACK 4 Mpx 2.8 mm
574,41 zł 467,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 2 000,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 2000.00

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 1 626,02 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena w innych sklepach: 2 350,00 zł
ilość szt.
Zyskujesz 16 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.698
Producent: Finisar
Kod produktu: 00WC091

Opis

Model
Manufacturer IBM
Manufacturer Part # 00WC091
Network
Transceiver Type SFP+
Data Transfer Rate 10 Gbps
Mode Multi-mode Fiber (MMF)
Max. Distance 300 m
Wavelength 850 nm
Connector Type Duplex LC Connector

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl