Produkt dnia
Etui Esperanza ET174K
Etui Esperanza ET174K
9,50 zł 7,72 zł
szt.
Tarcza bez widii 160mm x 50T
Tarcza bez widii 160mm x 50T
8,00 zł 6,50 zł
Podnośnik żaba 2,5T niskoprofilowy
Podnośnik żaba 2,5T niskoprofilowy
169,00 zł 137,40 zł
Parownica do ubrań
Parownica do ubrań
125,00 zł 101,63 zł
ZAMEK SZYFROWY ZS42 VIDOS
ZAMEK SZYFROWY ZS42 VIDOS
183,76 zł 149,40 zł
szt.
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-ST/ST-MM 1m
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-ST/ST-MM 1m
20,34 zł 16,54 zł
szt.
Rękawice jednorazowe LDPE L 100 szt
Rękawice jednorazowe LDPE L 100 szt
12,50 zł 10,16 zł
szt.
Ściągacz do ramion wycieraczek
Ściągacz do ramion wycieraczek
25,00 zł 20,33 zł
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 16V Li-ion
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 16V Li-ion
109,00 zł 88,62 zł
Zestaw kluczy płasko oczkowych 12 szt. 6-22mm dwunastokątne
Zestaw kluczy płasko oczkowych 12 szt. 6-22mm dwunastokątne
50,00 zł 40,65 zł
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Karta sieciowa DIGITUS przewodowa USB 3.0 Typ A do SFP (Fiber) Gigabit 1000Mbps

1a1cfe6ee4ed28880bdbe5aef73d5f3c
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 313,99 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 313.99

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 255,28 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Karta sieciowa przewodowa USB 3.0 Typ A do SFP (Fiber) Gigabit 1000Mbps
Informacje dodatkowe
Brak w zestawie modułu SFP, Dodatkowe funkcje: Przepustowość IPMI przez magistralę SMBus lub NC-SI oraz, Długość przewodu: 17cm, IEEE 802.3ac IEEE 802.3az,IEEE 802.3x, IEEE 802.3z,IEEE 802.3ad, IEEE802.1Q VLAN (wirtualna mostkowana sieć lokalna), Kompatybilny z funkcjami sum kontrolnych Microsoft NDIS5 oraz, Kompatybilny z systemami Windows, Mac OS, Google Chrome, NDIS6(IPv4, IPv6, TCP, UDP, Nie jest wymagane zasilanie - zasilanie przez interfejs USB 3.0, Obsługuje CDC-EMC (Device Class & Ethernet Control Model), Obsługuje funkcje warstwy 2, takie jak kodowanie priorytetowe VLAN i IEEE80, Obsługuje kodowanie priorytetowe IEEE802 IP Layer 2 oraz, Obsługuje odbiornik-nadajnik 1000Mbps-SX/LX, Pobór mocy podczas pracy: 2,5W; podczas czuwania 0,7W, Port pobierania danych: Port SFP, Pozwala na dopasowanie biegunowości, Prędkość transmisji danych do 1000 Mbps, Standardy sieciowe: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.2 oraz, WoL, zdalne uruchamianie PXE, uruchamianie ISCSI, filtrowanie VLAN, Wsparcie buforu nadawania i odbioru dla połączeń on-chip, Wspiera funkcję CRC, Wspiera protokół LPM, i wszystkimi innymi systemami certyfikowanymi na USB 3.0, Łatwa instalacja dzięki Plug & Play - sterownik na wirtualnym napędzie CD

Dane techniczne

Nazwa typu Sieci -karty sieciowe
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami IEEE 802.3az
Okres rękojmi w miesiącach 24
Miejsce serwisowania Serwis zewnętrzny
Typ urządzenia Przewodowe
Typ złącza karty USB 3.0
Prędkość transmisji LAN: 1000 Mbps
Wymiary [G x S x W] (mm) 71 x 45 x 18
Waga (g) 50

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl