Produkt dnia
Forch S420 Silikon spray 500ml
Forch S420 Silikon spray 500ml
19,20 zł 15,61 zł
szt.
Forch S426 Pasta aluminiowa 300 ml
Forch S426 Pasta aluminiowa 300 ml
27,00 zł 21,95 zł
szt.
MODUŁ AUDIO DS-2FP2020 HIKVISION
MODUŁ AUDIO DS-2FP2020 HIKVISION
217,08 zł 176,49 zł
szt.
Forch R507 Środek do usuwania silikonu 500ml
Forch R507 Środek do usuwania silikonu 500ml
24,99 zł 20,32 zł
szt.
Forch L270 Szpachla - Multi system 1kg
Forch L270 Szpachla - Multi system 1kg
59,99 zł 48,77 zł
szt.
Forch Emalia do plomb - czerwona 100 ml
Forch Emalia do plomb - czerwona 100 ml
69,50 zł 56,50 zł
szt.
Forch P308 Środek do konserwacji gumy i tworzyw 500ml
Forch P308 Środek do konserwacji gumy i tworzyw 500ml
38,00 zł 30,89 zł
szt.
Promocje
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
1 310,00 zł 1 216,00 zł 1 065,04 zł 988,62 zł
szt.
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
425,00 zł 405,00 zł 345,53 zł 329,27 zł
szt.
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
2 000,00 zł 1 850,00 zł 1 626,02 zł 1 504,07 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Pakiet rozszerzeń do Makeblock mBot - Servo Pack

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 124,82 zł 124.82
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 101,48 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy