Produkt dnia
Mieszadło do zapraw 1050W wiertarka
Mieszadło do zapraw 1050W wiertarka
186,30 zł 151,46 zł
szt.
Forch Pasta do naprawy układu wydechowego 170g
Forch Pasta do naprawy układu wydechowego 170g
18,90 zł 15,37 zł
szt.
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM
60,39 zł 49,10 zł
szt.
Piła łańcuchowa akumulatorowa 24V bez baterii
Piła łańcuchowa akumulatorowa 24V bez baterii
254,61 zł 207,00 zł
szt.
Forch S426 Pasta aluminiowa 250g
Forch S426 Pasta aluminiowa 250g
90,45 zł 73,54 zł
szt.
Forch R518 TFT - Zmywacz do ekranów
Forch R518 TFT - Zmywacz do ekranów
27,00 zł 21,95 zł
szt.
KABEL HDMI-3.0 3m
KABEL HDMI-3.0 3m
10,76 zł 8,75 zł
szt.
Forch L274 Szpachla twarda do fug 1,5kg
Forch L274 Szpachla twarda do fug 1,5kg
150,66 zł 122,49 zł
szt.
Forch S407 Olej specjalny do mechanizmów precyzyjnych 5l
Forch S407 Olej specjalny do mechanizmów precyzyjnych 5l
191,00 zł 155,28 zł
szt.
BMX EARLY BIRD koła 20" U-break kolor niebieski
BMX EARLY BIRD koła 20" U-break kolor niebieski
705,00 zł 573,17 zł
szt.
Promocje
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
2 000,00 zł 1 850,00 zł 1 626,02 zł 1 504,07 zł
szt.
KAMERA IP DS-2CD2T86G2-2I(2.8MM) ACUSENSE - 8.3 Mpx Hikvision
KAMERA IP DS-2CD2T86G2-2I(2.8MM) ACUSENSE - 8.3 Mpx Hikvision
818,63 zł 818,63 zł 665,55 zł 665,55 zł
szt.
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
1 310,00 zł 1 216,00 zł 1 065,04 zł 988,62 zł
szt.
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
425,00 zł 405,00 zł 345,53 zł 329,27 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Rejestracja